İletişim Bilgilerinin İşlenmesine İlişkin Açık Rıza Metni

Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin

Rıza Metni

 

Backto Nature Mensucat Sanayi ve Ticaret A.Ş. (“Pour Pur” ya da “Şirket” olarak anılacaktır) olarak; veri sorumlusu sıfatıyla, işbu Rıza Metni ile 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca Pour Pur tarafından gerçekleştirilen aşağıda sayılı kişisel veri işleme faaliyetlerine ilişkin veri sahiplerinin açık rızalarının alınması amaçlanmaktadır.

Şirketimiz açık rıza gerektirmeyen veri işleme faaliyet ve süreçlerine ilişkin olarak Aydınlatma Metni kapsamında yukarıda açıklandığı şekilde veri işleme faaliyetlerini sürdürmekte olup, Kanun’un 5. ve 6. Maddelerinde yer alan kişisel veri işleme şartlarının mevcut olmadığı aşağıda açıklanan haller için veri sahiplerinin açık rızasını almakta ve Aydınlatma Metni ‘nde ve Kişisel Verilerin İşlenmesi ve Korunması Politikası ’nda belirtilen amaç ve ilkelere uygun olarak veri işlemektedir.

Bu kapsamda, Kişisel Verilerin İşlenmesi ve Korunması Politikası ’nda ve Aydınlatma Metni ‘nde işlemekte olduğumuzu belirttiğimiz İletişim Bilgisi kategorisindeki Kişisel Verilerinizin, telefon, kısa mesaj veya e-posta vasıtasıyla pazarlama ve tanıtım faaliyetleri gerçekleştirmek amacıyla işlenmesi ve Aydınlatma Metni nde belirtilen taraflara aktarılması ancak vereceğiniz açık rıza ve onay ile mümkündür.

İşbu Rıza Metni çerçevesinde açık rızanızı almak şartı ile gerçekleştirdiğimizi ilettiğimiz işleme amaçlarına, açık rıza verme seçeneği sunulan dokümanlarda ve alanlarda bu rızayı vererek size daha iyi hizmet vermemiz için bizlere destek olabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.