Doğanın saflığı ile çevre dostu üretim süreçlerini birleştirdik, Pour Pur’u yarattık.

Nibh ipsum consequat nisl vel pretium lectus quam. Posuere lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing. Viverra suspendisse potenti nullam ac tortor vitae.

İsmail Nohutlu -CEO Pour Pur

POUR NATURE

Renksiz hayatın sıkıcı olacağını düşünebilirsiniz. Peki ya renksiz kıyafetler? Yoksa doğadan bir damla renk? Boyasız bir renge sahip olmanın eğlenceli bir yolunu yarattık. Haki tonlarını yaratmak için yeşil çay yaprağı Kahverengi tonları yakalamak için ise fındık kabuğu kullanıyoruz. Rengi yeniden düşünün, doğayı düşünün!

POUR COMFORT

Pamuklu kumaşın faydalarını biliyor musunuz? Nefes alma özelliği, kolay bakım ve mükemmel yumuşaklık. Peki ya Pour Pur konforunu Organik pamuktan ürettiğimizi söylesek? Pour pur ile özgür hissedin, rahatça hareket edin ve doğanın bir dokunuşuyla zamansız bir görünüm yakalayın. Pamuğu yeniden düşünün, doğayı düşünün!

POUR SPORTS

You may think that life without color would be boring. What about clothing with no color? Or should we say a drop of color from nature ? We created a playful way of having a color-less color. We’re using nutshell to have brownish shades Green tea for khaki shades. Re-think color, rethink nature!

POUR NATURE

GOTS Sertifikalı Organik pamuk
Kahverengi için Fındık Kabuğu.
Bej Rengi İçin Yeşil Çay Yaprağı kullanıldı
DSCF0314
gots-logo_rgb_2018_transp_72dpi-d4465ef0