Doğanın saflığı ile çevre dostu üretim süreçlerini birleştirdik, Pour Pur’u yarattık.

Slow fashionın bir trend olmadığını biliyor ve günümüz tüketim kültürünün yarattığı doğa tahribatına biz de dur demek istiyoruz. Doğaya karşı sorumluluklarımızın farkında olarak sürdürülebilir yaşam kurallarını hayatımızın odak noktasına almanın yanı sıra yetkinliklerimizi ve kaynaklarımızı doğayı korumak için daha verimli kullanmak için çalışıyoruz.

Tekstil endüstrisi yaşadığımız çevre kirliliğinin %20’sinden sorumlu. Doğaya karşı sorumluluğumuzu %100 organik pamuğun doğallığı, sürdürülebilir tekstilin teknolojisi ve felsefesi ile Pour Comfort ve Pour Nature’ı yarattık.

Pamuklu kumaşın nefes alma özelliği, kolay bakımı ve mükemmel yumuşaklığını günün her anında Pour Pur ile yaşarken, doğayı koruyabilirsiniz. Geleneksel üretim yöntemlerine göre bir tişört üretiminde 434 lt. daha az tüketiyor ve gün geçtikçe tükenen su kaynaklarımızın korunmasına da destek oluyoruz.

Pour Nature serimizde, fındık kabuğu ve yeşil çay, kimyasalların yerini aldı ve Pour Nature ile buluştu! Kahverengimsi rengi fındık kabuğu ile nefti rengi ise yeşil çay ile elde ediyoruz.

%100 organik pamuktan üretilen Pour Pur ile özgür hissedin, rahatça hareket edin ve doğanın bir dokunuşuyla zamansız bir görünüm yakalayın.